הגדרות לאנשים עם מוגבלויות

דף הבית | רפואה ובריאות | מרפאות שיניים | רופא שיניים בראשון לציון. מרפאת שיניים בראשון לציון - דר' גינזבורג אסתר אירינה
     מפרסמים חדשים בפורטל


רופא שיניים בראשון לציון. מרפאת שיניים בראשון לציון - דר' גינזבורג אסתר אירינה

על המרפאה

ד"ר אסתר בעלת וותק וניסיון של למעלה מ-30 שנה ברפואת שיניים, ובעלת מרפאת השיניים שממוקמת בראשון לציון.

בוגרת אוניברסיטה לרפואת שיניים ברוסיה, משנת 1985 בעת היותה. בתור סטודנטית, ד"ר גינזבורג עבדה כסייעת בבית חולים רפובליקני מספר 21, במחלקה כירורגית פה ולסת. במהלך לימודיה, בין היתר, הייתה עוזרת ראשית של רופא מומחה בתחום הגינקולוגיה וילדות באירופה.

 


בתום הלימודים באוניברסיטה לרפואת שיניים, ד"ר גינזבורג עבדה כרופאת שיניים בקופת חולים מדינית לשיניים, באירופה ברפובליקת בשקורטוסטן. בתום השנה הראשונה לעבודתה בקופת חולים מדינית, ד"ר אסתר אירינה מונתה לתפקד מנהלת מחלקת רפואה פנימית במרפאת שיניים מספר אחד.

ד"ר גינזבורג עברה השתלמויות מקצועיות מגוונות בתחום רפואת השיניים לרבות השתלמות בהתפתחות רפואת שיניים בישראל בפקולטה לרפואת שיניים בית החולים הדסה.

משנתה של ד"ר גינזבורג הינה חתירה מתמדת לחידושים ועדכונים במטרה לספק לכל מטופל את השירות המקצועי ביותר והמתקדם ביותר עבורו.
אם אתם מתלבטים איזה טיפול יתאים לכם, ד"ר גינזבורג תעזור לכם לבחור ולבנות אתכם תוכנית טיפולים איכותית, מהירה ויעילה ביותר עבורכם.

מרפאת השיניים נותנת מגוון רחב של פתרונות וטיפול מקצועי.
צוות המרפאה מעניק את הטיפול באמצעות הטכנולוגיה המובילה בעולם רפואת השיניים ושיטות טיפול חדשניות והטובות ביותר.
כאן תקבלו יחס אישי, שירות איכותי, אדיב ויעיל באווירה משפחתית ותחושת ביטחון.
זאת הדרך הבטיחותית והאיכותית שלכם להגיע לתוצאות מוצלחות עבורכם.

 • מעבדת שיניים צמודה.
 • מחירים מיוחדים לצילומים T.C, סטטוס, פנורמי וצילומים אורתודונטיה למטופלים שלנו
 • למוגבלי כושר,יש אופציה הגעה עד הבית

 

 


תחומי עיסוק:

 • שיקום הפה (כל סוגי כתרים ותותבות, גשרים, כתרים ופלטות)
 • טיפול מיוחדים למניעת ריח רע מהפה ואפטות בפה
 • טיפול מיוחד בשחיקה והידוק שיניים
 • טיפול חניכיים
 • טיפולי שורש
 • כירורגיה - עקירות פשוטות וכירורגיות
 • טיפול משמר (סתימות, מבנים וכו…)
 • טיפולי הרמת מנשך לאחר שחיקת שיניים
 • הלבנות שיניים באמצעות שיטות חדשניות ביותר שיתאימו לכל אחד ואחד לפי צרכיו, במיוחד לאנשים הסובלים מרגישויות יתר.
 • טיפולי אסתטיקה וקוסמטיקה של שיניים המבוצעים באמצעות שיטות חדישות ומתקדמות, כגון: שחזורים אסתטיים לשיניים קדמיות, ביום אחד המטופל יוצא עם חיוך מושלם ללא כאבים וללא פגיעה מיותרת בשיניים. ציפוי שיניים לאחר שחיקת שיניים, ונירים וזרקוניה בזמנים קצרים במיוחד ועוד…

סוגי טיפולים במרפאה:

ניקוי שיניים


סילוק אבנית, עיסוי לחניכיים וחידוש רקמה בכיסים

טיפולים במחלות חניכיים:


בשלבים ראשונים של המחלה כאשר ישנה דלקת ללא פגיעה בתמיכה, ניתן להחזיר את המצב לקדמותו. מבצעים ניקוי עמוק תת חניכי - הטרייה תת חניכית, הקצעת שורשים. במקרים קשים נותרים לעיתים פגמים בחניכיים ובעצם התומכת של השיניים, וניתוח חניכיים יוכל לשפר את המצב.

טיפולים מיוחדים למניעת ריח רע ואפטות בפה


הטיפול הראשוני והמומלץ הינו ניקוי מכני של הלשון – צחצוח הלשון באמצעות מנקה לשון יעודי בתוספת שטיפות פה אנטיספטיות כגון כלורהקסידין – גלוקונט. על טיפול זה להתבצע מספר פעמים ביום. הטיפול מוריד את כמות החיידקים מהלשון. בנוסף טיפול באפטות בפה בעזרת משחה סטרואידלית למריחה עם Esracain כמאלחש מקומי ושטיפות פה. טיפולים להרמת מנשך לאחר שחיקת שיניים

הלבנת שיניים על ידי השיטות המודרניות והמשולבות


הלבינה של שכבת הדנטין בשן, אשר אליה נספחים צבענים חיצוניים לאורך השנים (למשל צביעה או כתמים בשיניים משימוש בסיגריות, קפה, תה וכו'). אלו גורמים בהדרגה לצביעת השן מבחוץ פנימה (צביעה צהובה, אפורה או חומה). הלבנה יכולה גם לעזור ולשפר מקרים של כתמים בשיניים מסיבות של פלואורוזיס, טטראציקלין וגורמים התפתחותיים אחרים

כל הטיפולים למשמר כלל סתימות, מבנים וציפויים


טיפול מיוחד בשחיקה והידוק שיניים


ברוקסיזם, הוא המונח הרפואי להידוק וחריקת שיניים. זהו מצב שבו סגירת הלסת העליונה ותחתונה נעשית בעוצמה ומלווה בשפשוף חזק בין השיניים התחתונות והעליונות. לכן כדי לטפל במחלה הזאת. יש טיפולים מיוחדים כמו סדי לילה, הרמות מנשך וכו'

טיפולים להרמת מנשך לאחר שחיקת שיניים:


הרמת מנשך הינה פרוצדורה בה מעלים חזרה את גובה השיניים לגובהן המקורי וע"י כך מחזירים את מערכת הלעיסה לגובה הנכון ובתפקוד נכון ,ניתן לעשות זאת באמצעים שונים. למשל - בעזרת גשרים או כתרים זמניים/קבועים, עליהם מוסיפים חומר בצורה איטית ומבוקרת ע"י תותבות זמניות או ע"י מילואות (כמו ציפויים וסתימות) -שהנן סתימות מעבדתיות או עשויות במרפאה ומותקנות על גבי השיניים ובכך מוסיפות להן גובה. כל זאת לפני שיקום קבוע אשר נבנה בגובה הנכון.

טיפולי שורש:


טיפול שורש תפקידו לטפל בעצב ובחומר הנמצא בתוך ליבת השן. בטיפול כזה לא "הורגים את השן" כפי שרוב המטופלים מכנים זאת, אלא פשוט מסלקים באופן כירורגי את הרקמות שבתוך הליבה, מנקים את החלל שנוצר וממלאים אותו בחומר מיוחד המאפשר את המשך התפקוד של השן.

שיקום הפה:


כל סוגי תותבות שלמות או חלקיות, זמניות וקבועות
גשרים קבועים על שיניים
גשרים טוטלים על שתלים
כתרי חרסינה וזרקוניה
ונירים ופלטות מיוחדות

תכשיטי שיניים:


אופנה מתקדמת, המצליחה מאוד בארצות הברית ובאירופה, כבר הגיעה אלינו ואלפי אנשים מתקשטים בה:
- ללא פגיעה באמייל ובשן
- ללא כאבים
- ללא הפרעה לשפתיים
- ביום אחד

אורתודונטיה (יישור שיניים)

 • אורתודונטיה למבוגרים
 • אורתודונטיה לילדים

כירורגיה

 • עקירות פשוטות וכירורגיות
 • אוגמנטציה (השתלת עצם)
 • שתלים
 • הרמות סינוסים
 • השתלות עצם ואפיסקטומי

שתלים

 • שתלים ומסירת שיניים מיידית
 • שתלים והרמות סינוסים
 • הרמת סינוס סגורה או פתוחה

אסתטיקה של חיוך ושיניים


Hollywood Smile – Laminate
השיניים והחיוך הם חלק מכרטיס הביקור שלנו ומהרושם הראשוני שאנחנו יוצרים. שיטת Laminate -היא טכניקה של ציפוי שיניים עשוי מקרמיקה מיוחדת המיוצרת תחת לחץ ודחיסה גבוהים שהופכים אותה לעמידה ויציבה. היא טכנולוגיה פופולארית בכל העולם וגם בישראל. במרפאתנו משתמשים בסוג "E-MAX" הנחשב כאחד הכי האיכותיים והנוחים להדבקה, כמעט מבלי צורך להשחיז את השן לפני התחלת התהליך ההדבקה. לימינייט נועד לשיניים שאין בהן צורך לבצע טיפולי שורש ורק לעניין אסתטי בלבד. בנוסף, ציפוי עוזר להסתיר פגמים, שבר או סדק, לכסות על כתמי שיניים וליצור חיוך לבן, זוהר וכובש לבבות. הוא חומר הבנוי על איחוד של שתי שכבות או יותר ביחד על ידי תהליך שנקרא לָמִינַצְיָה. מהניסיון אפשר ללמוד כי לימינייט מחזיק מעמד בין 7 שנים עד ל- 20 שנים.

ברוקסיזם Bruxism (חריקת שיניים) והחזרת מנשך תקין ופרופיל יפה
זהו מצב שבו סגירת הלסת העליונה והתחתונה נעשית בעוצמה ומלווה בשפשוף חזק בין השיניים התחתונות והעליונות . זוהי פעולה תת-הכרתית : רוב האנשים שחורקים שיניים בדרגות גבוהות אינם מודעים לכך. אל תחכו כי נגרם נזק לשיניים: הן נשחקות, צורתן עלולה להשתנות, הן מאבדות מכוח הלעיסה , איבוד גובה המנשך ואף עלולות להישבר. הפתרון היעיל ביותר הוא סד לילה, השלמות שיניים שבורות והחזרת חיוך יפה.
 
בכל גיל אפשרי להתחיל לחייך עם חיוך רחב ויפה!

לצעריכם, יש לכם חיוך לא אסתטי, שיניים יוצאות החוצה, סגר לא תקין, שינוי צורת השן ומווחים בין שיניים? במרפאתנו נבנה לכם חיוך חדש ואסתטי, בזמנים מצומצמים!

 

(1 הצבעות)
קבל את קוד הדירוג

 
הצג כל הסקירות [0]

תגיות: טיפול חניכיים, טיפולי שורש, שיקום הפה, מרפאת השיניים בראשון לציון, השתלות שיניים בראשון לציון, רופא
המומלצים


 
 
אהבה מפה לאוזן - אתר הכרויות ישראלי  
 
 
המומלצים
הצגות ילדים BRAVO!

קופת הכרטיסים !BRAVO